Bir erkeğin sevişme isteğini, karısına karşı ilgisini arttırmak için arpa taneleriyle büyü yapılır. Bu büyüyü erkeğin kendisi değil, ondan gizli olarak karısı ya da başka bir yakını yaptırır. Erkeğin yaşı sayısınca arpa tanesi alınır. Her taneye üç kez ya şafi denip üflenir, sonra erkeğin adı söylenir. Bütün taneler okunup üflendikten sonra toplanır, bir muşambaya konur, üç gece ayaza bırakılır. Ayazdan alınan tanelerin her birine bir bismihi sunhanehu diye üflenir. Bu işin niçin yapıldığı söylenip Kurandan kısa bir sure, genellikle kevser suresi okunur.
Bu işlemler bittikten sonra, büyüyü yapan hoca, üç rekat namaz kılar, erkeğin evinin bulunduğu yöne bismihi bereketuhi diyerek üfler. Daha sonra arpa taneleri üç kat muşambaya sarılır, erkeğin evi yakınlarında toprağa gömülür. Hoca, bu arada, bir berekat muskası düzenler. Muska şöyle düzenlenir:
Dikdörtgen biçiminde, uzunca bir kağıdın üzerine, gene bir dikdörtgen çizilir. Dört köşesine dört mim yazılır. Dörtgenin dış kıyılarına subhanallahuteala, euzubillah ya Allah, euzubillah ya kerim, euzubillah ya kafi sözleri yazılır. İçine de sırayla doksan dokuz elif kırk sin kırk şın kırk nun üç cim yedi vav dokuz zel yan yana otuz üç kez eski yazıyla bir rakamı, dört tane dört, yedi tane sekiz, bir de erkeğin yaşı, adı yazılır. Kağıt dörde katlanır, gene o biçimde, üç kat muşambaya sarılır. Üç kat yeşil beze geçirilip, yedi dikiş vurularak dikilir. Her dikiş vuruşta erkeğin adı söylenir bir kulhuvallah kunur. Muska gizlice, erkeğin yatak odasının kapısı üstünde bir yere konur. Erkek bunun altından kırk bir kez geçtikten sonra, gücünün arttığı, karısına daha çok ilgi duyduğu görülürmüş. Bu büyünün çokluk kısır erkek erkeklere uygulandığı söylenir. Ayrıca, çok kadınla yaşayan erkeklerin kadınlarından kimisi kocası için bu tür büyüler yaptırırmış.

Arananlar:kocamı kendime bağlamak için dua,eşimi kendime bağlamak için dua,kocanın karısının sözünden çıkmaması için dua,kocanin karisina baglanmasi icin dua,kocamı kendime nasıl bağlarım,kocayi karisina bağlayan dua,kocamı kendime bağlamak için büyü,kocayı karısına bağlamak için dua,kocayı karısına bağlayan dualar,kocanın karısının sözünü dinlemesi için dua